praca

projektant wnętrz z częstochowy

dobry architekt wnętrz

wnętrza projekty częstochowa

logo

praca

PRACA Z PROJEKTEM. ETAPY

 

Współpraca z architektem wnętrz to złożony proces, który prowadzi do stworzenia przestrzeni idealnie dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług oraz satysfakcję klientów, dzielimy naszą pracę na starannie zaplanowane etapy. Każdy z nich jest niezbędny, aby zapewnić, że ostateczny efekt będzie nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny i zgodny z założeniami projektowymi.

 

1. Poznajemy się i zadajemy pytania

logo zeler designNa podstawie przesłanej i wypełnionej przez Państwa ankiety przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb i oczekiwań dotyczących projektu. W ramach tego procesu, do ankiety dołączacie również dokumentację, na podstawie której opracowujemy wstępną ofertę dostosowaną do Państwa wymagań.

2. Umawiamy niezobowiązujące spotkanie.

praca z projektemSpotykamy się w naszej pracowni, aby omówić szczegóły współpracy. Podczas spotkania ustalamy zakres projektu, analizujemy umowę oraz dokonujemy wszelkich niezbędnych uzgodnień. Jeśli wszystko spełnia Państwa oczekiwania, podpisujemy umowę.

3. Przyjeżdżamy na inwentaryzację.

architekt wnętrzUstalamy termin i przyjeżdżamy na miejsce inwentaryzacji. Proces ten wymaga od nas pełnego skupienia, ponieważ musimy bardzo dokładnie wszystko zmierzyć i przenieść dane do komputera. Preferujemy pracować w tym czasie sami, aby zapewnić najwyższą precyzję pomiarów.

4. Układ funkcjonalny | Praca z projektem |

architekt wnętrzNa podstawie naszego spotkania, wypełnionej ankiety oraz przeprowadzonej inwentaryzacji przygotowujemy dla Państwa projekt układu funkcjonalnego. Jest to kluczowy etap, podczas którego decydujemy o ergonomii wnętrza i rozmieszczeniu jego elementów. Na tym etapie niezbędne jest spotkanie, aby omówić wszystkie szczegóły. Zaprezentujemy również inspiracje i rozwiązania, które planujemy zastosować.

5. Wybór materiałów | Praca z projektem |

architekt wnętrzW kolejnym etapie tworzymy listę zakupów oraz scenariusz dla naszych wizualizacji. Wybieramy każdy element wystroju wnętrza, w tym podłogi, płytki ceramiczne, armaturę, dywany, lampy, sprzęt AGD i RTV, oraz inne niezbędne elementy zgodne z Państwa oczekiwaniami.

6. Wizualizacje | Praca z projektem |

architekt wnętrzPo zaakceptowaniu listy zakupów oraz ofert ze sklepów biorących udział w projekcie, przystępujemy do tworzenia realistycznych wizualizacji 3D. Otrzymują Państwo od nas fotorealistyczne obrazy, które przedstawiają Wasze przyszłe wnętrze.

7. Dokumentacja techniczna | Praca z projektem |

architekt wnętrzPo wprowadzeniu korekt przygotowujemy kompletną dokumentację techniczną, dostosowaną do wybranego wariantu projektu. Dokumentacja zawiera zwymiarowane rysunki techniczne, rozmieszczenie przyłączy wodno-kanalizacyjnych, c.o., punktów oświetleniowych, gniazd wtykowych, rysunki mebli na zamówienie oraz wszelkie inne rysunki branżowe.

8. Ograniczony nadzór autorski oraz koordynacja zamówień | Praca z projektem |

architekt wnętrzTo już ostatni etap (dostępny tylko w opcji Projekt Max), który obejmuje kontrolę wykonanych prac oraz ocenę ich zgodności z projektem. Możemy również koordynować zamówienia wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji projektu.