o nas

o nas salon cappuccino

projektant wnętrz z częstochowy

aranżacja wnętrz częstochowa

wnętrza projekty częstochowa

logo

o nas

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Projekty domów, mieszkań, biur, wnętrza komercyjne oraz inwentaryzacje.

ZELER DESIGN to pracownia projektowa z Częstochowy. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz domów, mieszkań, apartamentów oraz lokali usługowych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do Klientów z województwa śląskiego, ale nad morzem również dajemy radę. Jesteśmy otwarci na trendy w architekturze dlatego nie ograniczamy się do jednego konkretnego stylu. Nasze projekty przenikają się nawzajem co sprawia, że u nas nigdy nie ma nudy. Specjalizujemy się w projektach wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się nadać naszym projektom ponadczasowy charakter, aby wnętrze było ergonomiczne, komfortowe i spełniało oczekiwania Klientów. Projektowanie to indywidualny proces, dlatego do każdego projektu opracowujemy szczegółową analizę potrzeb. Dużo rozmawiamy i zadajemy wiele pytań, ponieważ tylko w ten sposób możemy wsłuchać się i poznać potrzeby domowników. Naszą dewizą jest ponadczasowość.

rysunki architektoniczne

WNĘTRZA TO WIELOLETNIA PASJA

Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i pasja.

Nasze wnętrza projektujemy z pasją. Bez niej nie byłoby to możliwe. Na każdy projekt poświęcamy bardzo dużo czasu, pracując tak, jakbyśmy sami mieli mieszkać w Państwa domu. Projektowanie to proces podlegający ciągłej analizie, poszukiwaniu rozwiązań oraz stawianiu czoła problemom technicznym, konstrukcyjnym i wielu innym. Nie poddajemy się, tylko działamy. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam unikać wielu błędów, które dla osoby mającej po raz pierwszy kontakt z projektem wnętrza są wręcz nieuniknione. Każda decyzja i każdy centymetr projektu "z czegoś wynika" - jest przemyślany i precyzyjnie zaplanowany. Nasi klienci, widząc ogrom dokumentacji, wielokrotnie podkreślają, że nie zdawali sobie wcześniej sprawy, jak taki proces projektowania wnętrz przebiega. My wiemy. I zapraszamy Was do współpracy.

KAŻDY DETAL SIĘ LICZY

Wszystko mamy zaplanowane, sprawdzone i przemyślane.

Indywidualne podejście do każdego Klienta to dla nas sprawa priorytetowa. Dobry architekt nie ogranicza się do jednego stylu. My staramy się wsłuchać w potrzeby i nadać im wymiar fizyczny. Przykładamy wiele uwagi do każdego rysunku, aby każdy wykonawca mógł bez zbędnych pytań realizować naszą wizję. Przygotowana przez nas dokumentacja obejmuje pełen zakres wykonawczy, od rysunków układu funkcjonalnego, instalacji elektrycznej, hydraulicznej, c.o., aż po detale mebli i zabudów wykonywanych na indywidualne zamówienie. Współpraca z wieloma specjalistami na terenie Polski pozwala nam na bieżąco śledzić wszelkie nowości i rozwiązania technologiczne.

 Joanna Zeler

mgr sztuki Architekt Wnętrz

Joanna Zeler

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom nr 5849 wyróżniony Medalem Akademii.

Krzysztof Wojcieszak

IT Specialist

Krzysztof Wojcieszak

Specjalista IT, ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. Projektowanie sieci LAN, wdrożenia systemów informatycznych.

Jan Wojcieszak

Asystent

Jan Wojcieszak

Specjalista od inwentaryzacji i dokumentacji techniczno-budowlanej.